Nápoje

Podpořte svou lásku unikátní čajovou směsí Biogena

Také byste chtěli mít vztah jako z pohádky, nebo přinejmenším z Instagramu? I když je jasné, že krásný a čistý vztah je založen na dlouholeté láskyplné práci, letošní Valentýn pro vás může být nádherným hřebem roku, pro začátek či pokračování budování toho nejcennějšího.

Diabetes - civilizační onemocnění

Diabetes mellitus neboli úplavice cukrová (lidově cukrovka) je chronická porucha metabolismu sacharidů provázená zvýšenou hladinou krevního cukru (hyperglykémií) v důsledku absolutního nebo relativního nedostatku inzulinu. Inzulin je hormon tvořený slinivkou břišní, který umožňuje vstup glukózy z krve do buněk, pro něž je zdrojem energie.

GINKGO BILOBA - přírodní pamatováček

Proč se Ginkgu říká přírodní pamatováček? No přece protože podporuje funkci paměti a soustředění. Jedná se o nejznámější účinek Ginkga. Mimo to také zlepšuje prokrvení končetin, přispívá k duševí rovnováze či působí jako antioxidant. Pojďme se na něj podívat blíže...

SUCHÝ ÚNOR - šance ochutnat střízlivost

Kolikrát se z jednoho piva s kamarádem v hospodě stane deset anebo z jedné příležitostné skleničky hned celá láhev. Z příležitosti se tak stává každovečerní rituál, který vás uvolňuje od stresu a z takového koloběhu jde potom těžko ven.

KÁVOVINA - nápoj pro všechny generace

Kávovina je obecné pojmenování pro náhražku kávy, nejčastěji se jedná o různé druhy obilných zrn, která se zpracovávají podobně jako káva. Nejčastější jsou cikorka (pražený kořen čekanky), ječmen, slad, žito, hrách, ale také další méně obvyklé suroviny jako jsou například mandle.

HYDRATACE - klíč k pevnému zdraví

Voda = základ života. Tato zázračná tekutina je pro nás doslova životně důležitá. O důležitosti vody pro náš organismus i pleť jsme se rozepsali v dnešním článku.