Sirupy

Koncentráty s vysokým podílem ovocné a zeleninové složky k přípravě šťáv či domácích limonád. Kvalitní a přírodní suroviny zaručují nejvyšší kvalitu našich šťáv a koncentrátů. Vynikající a chutné nápoje získáte smícháním s perlivou i neperlivou vodou, s možností přípravy do studené i horké vody. Řady Biogena for Lemonade na léto a Biogena for Lemonade Winter na zimu jsou v poctivých originálních lahvích, které udělají radost. Dále máme řadu koncentrátů s vysokým podílem ovocné složky Biogena Fruity Garden a standardní sirupy Fruity Garden. Koncentráty pro přípravu 100% šťávy najdete pod označením Biogena Fruity Garden Pure. Bez konzervačních látek, umělých sladidel, umělých barviv. V nabídce najdete tradiční i netradiční receptury s bylinkami, sirupy slazené cukrem, bez cukru i s umělým sladidlem.
Zobrazeno 24 produktů z celkem 37
Biogena for Lemonade Strawberry 1l
Nápojový koncentrát s cukrem a sladidlem s přídavkem jahodové šťávy s příchutí jahoda, obsah ovocné šťávy min.0,1%. Bez konzervačních látek.
1 l
259 Kč
Biogena for Lemonade Elderberry with Lemon 1l
Nápojový koncentrát s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy z citrónu a černého bezu, obsah ovocné šťávy min. 50 %. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
259 Kč
Biogena for Lemonade Grapefruit 1l
Nápojový koncentrát s jablečnou šťávou a s přídavkem grapefruitové šťávy, obsah ovocné šťávy min. 50%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
259 Kč
Biogena for Lemonade Kumquat 1l
Nápojový koncentrát s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy kumquatu, obsah ovocné šťávy min. 50%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
259 Kč
Biogena for Lemonade Cucumber 1l
Nápojový koncentrát s cukrem a sladidlem s příchutí okurky, obsah ovocné šťávy min. 10%. Bez konzervačních látek.
1 l
259 Kč
Biogena for Lemonade Winter Sea Buckthorn 1l
Nápojový koncentrát se šťávou z rakytníku (30%). Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
259 Kč
Biogena for Lemonade Winter Raspberry & Vanilla flavour 1 l
Nápojový koncentrát s příchutí maliny a vanilky, obsah malinové šťávy min. 10 %. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
259 Kč
Akce -8 %
Biogena for Lemonade Winter Pear & Caramel flavour 1 l
Nápojový koncentrát s příchutí hrušky a karamelu, obsah hruškové šťávy min. 20%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
236 Kč
-8 %
Biogena for Lemonade Winter Plum & Orange flavour 1l
Nápojový koncentrát s příchutí švestky a pomeranče, obsah ovocné šťávy min. 10%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
236 Kč
Fruity Garden s příchutí Jablko 1 l
Jablečný nápojový koncentrát, obsah jablečné šťávy min. 50%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
203 Kč
Fruity Garden s příchutí Citron 1 l
Nápojový koncentrát s příchutí citron s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy z citronu, obsah ovocné šťávy min. 50 %. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
216 Kč
Fruity Garden s příchutí Pomeranč 1 l
Nápojový koncentrát s příchutí pomeranč s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy z pomeranče, obsah ovocné šťávy min. 50 %. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
216 Kč
Fruity Garden s příchutí Mango 1 l
Nápojový koncentrát s příchutí manga s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy z manga, obsah ovocné šťávy min. 50 %. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
216 Kč
Fruity Garden s příchutí Tropic 1 l
Nápojový koncentrát s příchutí tropic s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy z manga a ananasu, obsah ovocné šťávy min. 50 %. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
216 Kč
Fruity Garden s příchutí Cola 1 l
Nápojový koncentrát s jablečnou šťávou s příchutí cola, obsah ovocné šťávy min. 50%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
216 Kč
Fruity Garden s příchutí Černý bez s citronem 1l
Nápojový koncentrát s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy z citrónu a černého bezu, obsah ovocné šťávy min. 50%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
216 Kč
Fruity Garden s příchutí Černý rybíz 1l
Nápojový koncentrát s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy z černého rybízu, obsah ovocné šťávy min. 50%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
216 Kč
Fruity Garden s příchutí Kiwi 1l
Nápojový koncentrát s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy z kiwi, obsah ovocné šťávy min. 50%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
216 Kč
Fruity Garden s příchutí Grep 1l
Nápojový koncentrát s jablečnou šťávou a s přídavkem grapefruitové šťávy, obsah ovocné šťávy min. 50%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
216 Kč
Fruity Garden s příchutí Červené řepa a moruše 1l
Nápojový koncentrát s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy z červené řepy a moruše, obsah ovocně zeleninové šťávy min. 50%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
216 Kč
Fruity Garden s příchutí Žlutý meloun 1l
Nápojový koncentrát s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy ze žlutého melounu, obsah ovocné šťávy min. 50%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
216 Kč
Fruity Garden s příchutí Kumquat 1l
Nápojový koncentrát s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy kumquatu, obsah ovocné šťávy min. 50%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
216 Kč
Fruity Garden Season s příchutí Jahoda a šalvěj 1 l
Nápojový koncentrát s příchutí jahody a šalvěje, s jahodovou šťávou (40%) a extraktem šalvěje (0,1%). Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
235 Kč
Fruity Garden Season s příchutí Maracuja & šípek 1 l
Nápojový koncentrát s příchutí maracuji a šípku, se šťávou z maracuji (40%) a s extraktem z šípku (0,1%). Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
235 Kč