Sirupy

Koncentráty s vysokým podílem ovocné a zeleninové složky k přípravě šťáv či domácích limonád. Kvalitní a přírodní suroviny bez konzervačních látek zaručují nejvyšší kvalitu. Vynikající a chutné nápoje získáte pouhým smícháním s perlivou či neperlivou vodou. Lze je připravit jak za studena, tak i za tepla, proto jsou vhodné v každém ročním období. Letní řadu Biogena for Lemonade i zimní řadu Biogena for Lemonade Winter vyrábíme v poctivých originálních lahvích, které zaručeně udělají radost. V nabídce najdete Biogena Fruity Garden a standardní sirupy Fruity Garden. Koncentráty pro přípravu 100% šťávy najdete pod označením Biogena Fruity Garden Pure. Sirupy jsou připravovány podle tradičních i netradičních receptur.
Zobrazeno 24 produktů z celkem 25
Biogena for Lemonade Strawberry 1l
Nápojový koncentrát s cukrem a sladidlem s přídavkem jahodové šťávy s příchutí jahoda, obsah ovocné šťávy min.0,1%. Bez konzervačních látek.
1 l
329 Kč
Biogena for Lemonade Elderberry with Lemon 1l
Nápojový koncentrát s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy z citrónu a černého bezu, obsah ovocné šťávy min. 50 %. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
329 Kč
Biogena for Lemonade Grapefruit 1l
Nápojový koncentrát s jablečnou šťávou a s přídavkem grapefruitové šťávy, obsah ovocné šťávy min. 50%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
329 Kč
Biogena for Lemonade Cucumber 1l
Nápojový koncentrát s cukrem a sladidlem s příchutí okurky, obsah ovocné šťávy min. 10%. Bez konzervačních látek.
1 l
329 Kč
Biogena for Lemonade Winter Ginger & Lemon & Honey 1 l
Nápojový koncentrát se šťávou z citronu (20%) a jablka (10%). Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
329 Kč
Biogena for Lemonade Winter Orange & Clove 1l
Nápojový koncentrát s pomerančovou šťávou (30%) a extraktem z hřebíčku (0,2%). Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
329 Kč
Fruity Garden s příchutí Jablko 1 l
Jablečný nápojový koncentrát, obsah jablečné šťávy min. 50%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
294 Kč
Fruity Garden s příchutí Citron 1 l
Nápojový koncentrát s příchutí citron s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy z citronu, obsah ovocné šťávy min. 50 %. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
239 Kč
Fruity Garden s příchutí Pomeranč 1 l
Nápojový koncentrát s příchutí pomeranč s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy z pomeranče, obsah ovocné šťávy min. 50 %. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
239 Kč
Fruity Garden s příchutí Mango 1 l
Nápojový koncentrát s příchutí manga s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy z manga, obsah ovocné šťávy min. 50 %. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
239 Kč
Fruity Garden s příchutí Tropic 1 l
Nápojový koncentrát s příchutí tropic s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy z manga a ananasu, obsah ovocné šťávy min. 50 %. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
239 Kč
Fruity Garden s příchutí Cola 1 l
Nápojový koncentrát s jablečnou šťávou s příchutí cola, obsah ovocné šťávy min. 50%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
239 Kč
Fruity Garden s příchutí Černý bez s citronem 1l
Nápojový koncentrát s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy z citrónu a černého bezu, obsah ovocné šťávy min. 50%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
239 Kč
Fruity Garden s příchutí Černý rybíz 1l
Nápojový koncentrát s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy z černého rybízu, obsah ovocné šťávy min. 50%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
239 Kč
Fruity Garden s příchutí Kiwi 1l
Nápojový koncentrát s jablečnou šťávou a s přídavkem šťávy z kiwi, obsah ovocné šťávy min. 50%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
239 Kč
Fruity Garden s příchutí Grep 1l
Nápojový koncentrát s jablečnou šťávou a s přídavkem grapefruitové šťávy, obsah ovocné šťávy min. 50%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
239 Kč
Biogena koncentrát Mandarinka & Zázvor 1l
Nápojový koncentrát s cukrem a sladidlem s příchutí mandarinky a mandarinky, obsah ovocné šťávy min. 10%. Bez konzervačních látek.
1 l
189 Kč
Biogena koncentrát Máta & Citron 1l
Nápojový koncentrát s cukrem a sladidlem s příchutí máty a citronu, obsah ovocné šťávy min. 10%. Bez konzervačních látek.
1 l
189 Kč
Biogena koncentrát Švestka & Noni 1l
Nápojový koncentrát s cukrem a sladidlem s příchutí švestky a noni, obsah ovocné šťávy min. 10 %. Bez konzervačních látek.
1 l
189 Kč
Biogena koncentrát Aloe vera & Ostružina 1l
Nápojový koncentrát s cukrem a sladidlem s příchutí aloe vera a ostružiny, obsah ovocné šťávy min. 10%. Bez konzervačních látek.
1 l
189 Kč
Biogena koncentrát Meruňka & Camu camu 1l
Nápojový koncentrát s cukrem a sladidlem s příchutí meruňky a camu camu, obsah ovocné šťávy min. 10%. Bez konzervačních látek.
1 l
189 Kč
Happy Garden soft s příchutí mandarinka 1 L
Nápojový koncentrát s fruktózou a sladidlem s příchutí mandarinky.
1 l
189 Kč
Happy Garden soft s příchutí višeň 1 L
Nápojový koncentrát s fruktózou a sladidlem s příchutí višně.
1 l
189 Kč
Biogena for Lemonade Winter Pear & Caramel flavour 1 l
Nápojový koncentrát s příchutí hrušky a karamelu, obsah hruškové šťávy min. 20%. Bez konzervačních látek a sladidel.
1 l
329 Kč