Bassta Hrušky půlené loupané 2,5 kg
Šťavnaté, pečlivě vybrané ovoce připravené k okamžitému použití usnadní práci v každé kuchyni. Bassta Hrušky půlené loupané 2,5 kg jsou sterilované půlky hrušek v mírně sladkém nálevu, pocházející z prvotřídní sklizně. Díky své velikosti a kvalitě jsou ideální pro přípravu dezertů, pohárů, koláčů i jako doplněk ke sladkým i slaným pokrmům. Využití najdou ve školních jídelnách, potravinářských výrobnách, cukrárnách i v síti Horeca, kde je důležitá konzistentní kvalita a rychlá manipulace se surovinou. Praktické balení (1 ks, 6 ks v kartonu) představuje efektivní řešení pro profesionální provozy i větší stravovací zařízení.
| Energetická hodnota | 269 kJ/64,3 kcal |
|---|---|
| Tuky | g |
| z toho nasycené kyseliny | g |
| Sacharidy | 16 g |
| z toho cukry | 14 g |
| Bílkoviny | g |
| Sůl | 0,01 g |
| Ostatní |
| Výrobce | BMC Brno, s.r.o., Sejkorova 1977/3, 63600 Brno, Česká republika |
|---|---|
| Trvanlivost (měsíců) |