AGIBERIA Horký punč svařené víno 25x20g
Vychutnejte si chuť zimní pohody i bez kapky alkoholu. AGIBERIA Horký punč Svařené víno spojuje plné aroma červeného vína s ovocnou dužninou a sušenou ovocnou šťávou, které mu dodávají hloubku a přirozenou ovocnou sladkost. Nápoj má bohatou vůni koření a ovoce, a přitom neobsahuje umělé konzervanty, barviva ani sladidla. Balení s 25 jednoporcovými sáčky je ideální pro hotelové pokoje, samoobslužné bary, kanceláře nebo cestování, kde si hosté i zákazníci mohou svařák snadno připravit během chvilky – stačí zalít horkou vodou. Punč lze vychutnat samostatně jako nealkoholický nápoj nebo ho kombinovat s vínem a vytvořit tak dokonale voňavý svařák.
O značce Agiberia
| Energetická hodnota | 1 669 kJ/398,8 kcal |
|---|---|
| Tuky | g |
| z toho nasycené kyseliny | g |
| Sacharidy | 97 g |
| z toho cukry | 83 g |
| Bílkoviny | 0,3 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Ostatní |
| Alergen 7 – stopové množství | mléko |
|---|
| Výrobce | AG FOODS Group a. s., Škrobárenská 506/2, 617 00 Brno, Česká republika |
|---|---|
| Trvanlivost (měsíců) |