AGIBERIA for shake s příchutí vanilka 100 g
Když potřebujete spolehlivý základ pro mléčný koktejl, který se připraví rychle a chutná napříč generacemi, AGIBERIA for Shake vanilka je ideální volbou. Instantní směs se snadno rozpouští v mléce a už malé množství vytvoří hladký a jemně vanilkový nápoj. Díky své variabilitě jej lze podávat vychlazený s ledem ve vysoké sklenici, stejně jako teplý v chladnějším období. Vanilkový shake má univerzální chuťový profil, který se snadno kombinuje a dobře se prodává, a proto najde uplatnění především v kavárnách, bistrech, letních zahrádkách, školních bufetech, sportovních centrech, hotelech i dalších gastro provozech, kde je klíčová rychlá příprava, jednoduchý servis a široká obliba mezi zákazníky.
O značce Agiberia
| Energetická hodnota | 1 552 kJ/370,8 kcal |
|---|---|
| Tuky | 0,3 g |
| z toho nasycené kyseliny | g |
| Sacharidy | 91 g |
| z toho cukry | 6,7 g |
| Bílkoviny | 0,1 g |
| Sůl | g |
| Ostatní |
| Alergen 7 – stopové množství | mléko |
|---|
| Výrobce | AG FOODS Group a. s., Škrobárenská 506/2, 617 00 Brno, Česká republika |
|---|---|
| Trvanlivost (měsíců) | |
| Obsah výrobku |