CHICORY DREAM Mild 1000g
Lehký charakter a jemná chuť dělají z Chicory Dream Mild kávovinový nápoj, který je vhodný pro široké spektrum konzumentů jako zdravější náhrada kávy. Prášková směs s obsahem čekanky a sušené syrovátky se velmi snadno připravuje, perfektně se rozpouští a vytváří hladký nápoj bez usazeniny a bez nutnosti cezení. Díky své vysoké vydatnosti a stabilní kvalitě je Chicory Dream Mild ideální volbou pro instituce a provozy s každodenním a opakovaným servisem, jako jsou školní jídelny, nemocnice, domovy pro seniory, rehabilitační centra, kanceláře, hotely či další gastro zařízení, kde je kladen důraz na jednoduchou obsluhu, konzistentní chuť a šetrný charakter nápoje. Chicory Dream Mild nabízí vyvážený kávovinový zážitek, který nezatěžuje organismus a hodí se ke konzumaci kdykoliv během dne.
O značce Chicory
| Energetická hodnota | 1 851 kJ/442,3 kcal |
|---|---|
| Tuky | 16 g |
| z toho nasycené kyseliny | 15 g |
| Sacharidy | 68 g |
| z toho cukry | 39 g |
| Bílkoviny | 6,6 g |
| Sůl | 1,21 g |
| Ostatní |
| Alergen 1 – obsahuje | obiloviny obsahující lepek (pšenice, žito, ječmen, oves, špalda, kamut nebo jejich odrůdy) |
|---|---|
| Alergen 7 – obsahuje | mléko |
| Výrobce | AG FOODS Group a. s., Škrobárenská 506/2, 617 00 Brno, Česká republika |
|---|---|
| Trvanlivost (měsíců) |